Wydarzenia

Webinarium 26.05.2022 o godz.10.00 – JAK PRZYGOTOWAĆ ORGANIZACJĘ DO…

Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC i Fundacja Platformy Przemysłu Przyszłości wraz z Polską Chmurą, Asseco Cloud i partnerami tworzącymi hub cyfrowych innowacji IoT/Smart City, zapraszają na kolejne z cyklu webinarium poświęcone cyfryzacji działalności MŚP oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Już 26.05.2022 o godz.10.00 – JAK PRZYGOTOWAĆ ORGANIZACJĘ DO TRANSFORMACJI CYFROWEJ, opowie ekspertka Polskiej Chmury, Dorota Lasecka-Pęk, Digital Transformation Manager w Asseco Cloud. 

Link do rejestracji https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/fde35b78-cb9d-29fa-58d2-3f2d96e9267d

Pandemia, wyzwania pracy zdalnej i hybrydowej czy wynikające z nich nowe oczekiwania ze strony klientów sprawiły, że transformacja cyfrowa w sektorze MŚP stała się tematem numer jeden.

O tym w jaki sposób przygotować do niej organizację opowie ekspertka Polskiej Chmury, Dorota Lasecka-Pęk, Digital Transformation Manager w Asseco Cloud.

Dorota Lasecka-Pęk reprezentuje Asseco Cloud oraz Polską Chmurę – związek dostawców usług chmurowych, posiadających centra danych na terenie kraju. Polska Chmura stawia nacisk na edukowanie firm i instytucji publicznych w zakresie bezpiecznych rozwiązań chmurowych, zwracając uwagę na niezwykle ważne, a niedoceniane zagadnienie suwerenności cyfrowej.

Dorota posiada ponad 13-letnie doświadczenie w branży technologii informatycznych i usług chmurowych. Chętnie dzieli się doświadczeniem i wiedzą w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw, zarządzania zmianą w firmach, czy budowania relacji z klientami. Wraz z Zespołem dba, aby organizacje sprawnie przechodziły cyfrową transformację i czerpały korzyści biznesowe w najkrótszym możliwym czasie.

Przejdź do treści