Wydarzenia

Wspaniała inauguracja konferencji w Gdyni!

Prezydent Miasta Gdynia otworzył konferencję inaugurującą działalność EDIH Smart Secure Cities, która odbyła się w Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. 26.02.2024

Panel otwierający konferencję, moderował Marek Ostafil, wspólnie z Agnieszką Łasut, inicjatorami projektu Smart Secure Cities EDIH. To niezwykłe wydarzenie, które zapowiada wiele inspirujących dyskusji na temat przyszłości miast i roli innowacyjnych technologii w ich rozwoju.

fot. T. Kamiński

Smart Secure Cities EDIH , jako unikalne konsorcjum w Unii Europejskiej, jest jednym z niewielu ogólnokrajowych partnerstw w tej dziedzinie, a także jednym z dwóch w całej UE. Naszym priorytetem jest wsparcie w obszarze IoT/Smart City/Smart Regions. Dzięki specjalizacji w obszarze IoT/Smart City oferujemy kompleksowe wsparcie dla #MŚP i #JST, obejmujące: edukację, podnoszenie świadomości, tworzenie strategii oraz opracowywanie i wdrażanie cyfrowych rozwiązań, ze szczególnym naciskiem na zapewnienie bezpieczeństwa. EDIH działa jako „One-Stop-Shop” dla organizacji sektora publicznego i biznesu, oferując pomoc w czterech kluczowych obszarach:

🔹Szkolenia i umiejętności cyfrowe 🔹Networking i sieciowanie 🔹Test Before 🔹Invest Access to finance

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w wydarzenie!👏

26.02.2024

Przejdź do treści