Wydarzenia

Konferencja – Cyfryzacja

Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC i członkowie konsorcjum „Smart Secure Cities” zapraszają w dniach 14-15 września do udziału w międzynarodowej konferencji: „CYFRYZACJA”.

Konferencja będzie przeznaczona dla przedstawicieli biznesu – zwłaszcza MŚP i start’upów – oraz samorządów zainteresowanych problematyką cyfryzacji swojej działalności z wykorzystaniem inteligentnych systemów IoT i Smart City.

Podczas konferencji przedstawimy konkretne przykłady współpracy MŚP i samorządów przy wdrożeniach technologii IoT i Smart City. Będziemy mówić o narzędziach finansowania rozwoju firm oraz wdrażania nowoczesnych technologii przez samorządy. Zaprezentujemy najnowocześniejsze polskie rozwiązania technologiczne z zakresy IoT i Smart City wykorzystujących Sztuczną Inteligencję, rozwiązania chmurowe, BigData. Będziemy mówić o cyberbezpieczeństwie rozwiązań cyfrowych. Przedstawimy korzyści i szanse dla MŚP i samorządów płynące z cyfryzacji w wymiarze technologicznym i społecznym. Zaprezentujemy także najlepsze praktyki i przykłady cyfryzacji biznesu i samorządów z Europy i USA.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej w wybranych miastach partnerskich w Polsce oraz będzie dostępna w całości w internecie.

Więcej informacji – https://sinotaic.com/konferencja

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.

Współorganizatorzy:

Partnerzy Strategiczni:

Główny Partner Technologiczny:

Park Naukowo-Technologiczny w Opolu

Przejdź do treści