Wydarzenia

Zapotrzebowanie niemieckiego rynku w obszarze cyfryzacji i usług IT.…

Szanowni Państwo,

Polski Klaster IoT & AI – SINOTAIC wraz z firmą DREBERIS z Drezna, APA Group z Gliwic oraz partnerami tworzącymi hub cyfrowych innowacji IoT/Smart City – „Smart Secure Cities”, zapraszają na kolejne webinarium:

Zapotrzebowanie niemieckiego rynku w obszarze cyfryzacji i usług IT. Potencjał współpracy i możliwości dla polskich firm technologicznych.”

Już 08.09 o godz.11.30 przedstawimy zapotrzebowanie w dziedzinie cyfryzacji i usług IT ze strony rynku niemieckiego, które jest szansą dla polskich firm. Zaprezentujemy możliwości współpracy dla polskich firm technologicznych dostarczających rozwiązania cyfrowe i systemy IT z partnerami niemieckimi oraz wejścia na rynek niemiecki. Przedstawimy także jednego z polskich liderów innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, który od lat z sukcesem realizuje przedsięwzięcia technologiczne dla klientów z Niemiec – firmę APA Group z Gliwic.

Program

8 września, godz. 11.30 – 13.00 

1 .Zapotrzebowanie niemieckiego rynku w obszarze cyfryzacji i usług IT. Możliwości dla polskich firm technologicznych.

Agata Reichel-Tomczak, MBA – Współwłaścicielka i COO w firmie DREBREIS.

2. APA Group – polski lider innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Potencjał współpracy z partnerami na rynku niemieckim.

Artur Pollak – Prezes Zarządu APA Group

Partnerem technologicznym webinarium jest Park Naukowo-Technologiczny w Opolu.


Do udziału w webinarium zapraszamy polskich dostawców rozwiązań w zakresie cyfryzacji, rozwoju systemów i realizacji projektów IT/ IoT, zainteresowanych ekspansją na rynek niemiecki, pozyskaniem klientów i nawiązaniem relacji biznesowych z niemieckimi odbiorcami.

DREBERIS (Miedzynarodowe Doradztwo Strategiczne z Drezna) od ponad 20 lat pomaga firmom oraz instytucjom w wejściu na nowe rynki zagraniczne oraz rozwijać strategie ekspansji międzynarodowej na wszystkich kontynentach, w 50 branżach. Nasz zespół jest obecny we Wrocławiu oraz w Dreźnie/ Niemcy, Schwyz/Szwajcaria oraz we Lwowie/Ukraina. Od wielu lat intensywnie pracujemy także z niemiecką, polską i szwajcarską branżą IT i szeroko pojętym obszarem cyfryzacji, pomagamy identyfikować partnerów biznesowych za granicą, analizować rynki, konkurencję oraz realizować ekspansję firm w tych oraz innych krajach.

Agata Reichel-Tomczak, MBA jako współwłaściciel firmy regularnie dzieli się wiedzą jako gościnny wykładowca na uniwersytetach i w biznesowych szkołach wyższych, jak również podczas konferencji i warsztatów biznesowych dla przedsiębiorców. Podczas swojego wystapienia ‘w pigułce’ przedstawi najciekawsze informacje o niemieckim rynku IT, jego zapotrzebowaniu na cyfryzację, ekspertów w tym zakresie oraz potencjał na polsko-niemiecką współpracę w tym obszarze.

www.dreberis.com

APA Group jest liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy 20 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Dzięki członkostwu w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej otrzymaliśmy unikatową możliwość pozycjonowania firmy na terenie Polski i Niemiec. Wykorzystujemy ją w sposób szczególny dzięki działalności Prezesa Artura Pollaka jako członka zarządu. Dodatkowo dzięki spotkaniom komisji i tematycznych grup roboczych oraz misji gospodarczych zyskujemy możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych.

Artur Pollak, Prezes Zarządu APA Group, ucieleśnienie zwrotu Pol(l)ak potrafi! Ekspert w zakresie komputerowych systemów sterowania. Przewodził kilkunastu projektom, tworząc fabryki określane mianem Industry 4.0 w Europie i Azji.

Zapraszamy do udziału!

Przejdź do treści