Wydarzenia

Nowe podejście i narzędzia do zarządzania infrastrukturą IT. Wstęp…

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie POST_01.07.2021_chmura_1200x675_popr-1024x576.jpg

Szanowni Państwo,

Śląski Klaster Internetu Rzeczy SINOTAIC wraz z Polską Chmurą i partnerami tworzącymi hub cyfrowych innowacji IoT/Smart City, zapraszają na kolejne z cyklu webinarium poświęcone cyfryzacji działalności MŚP oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Już 1.07. o godz.10.00 będziecie mogli Państwo poznać korzyści płynące z zastosowania rozwiązań chmurowych zarówno dla MŚP, jak i samorządów, podczas spotkania pt.:

Nowe podejście i narzędzia do zarządzania infrastrukturą IT.
Wstęp do wykorzystania chmury obliczeniowej dla administracji i biznesu.”


W ostatnich latach chmura obliczeniowa przestała być tylko modnym i tajemniczym pojęciem. Jej korzyści docenił biznes i administracja państwowa, dla których stała się jednym z podstawowych narzędzi, zapewniających bezpieczeństwo danych i ciągłość pracy. Pandemia tylko wzmocniła ten proces. Stało się tak, ponieważ cloud computing pozwala nie tylko obniżyć koszty utrzymania firmowej infrastruktury IT ale przede wszystkim zwiększa jej niezawodność, bezpieczeństwo i dostępność. Niewątpliwie jednak migracja do chmury wymaga wielu zmian organizacyjnych oraz odpowiedniego przygotowania.

Właśnie dlatego Polska Chmura przygotowała krótki webinar dla firm i instytucji, które chcą zrobić pierwszy krok w kierunku chmury. Podczas spotkania odpowiemy na pytania:

  • Co zmienia chmura i jakie korzyści wynikają z migracji do chmury?
  • Jakie usługi oferuje rynek i w jaki sposób zmieniają one podejście do zarządzania infrastrukturą IT?


Do udziału w webinarze zapraszamy wszystkie firmy i jednostki samorządu terytorialnego, które szukają najlepszej drogi do cyfrowej transformacji oraz rzetelnego źródła informacji na temat polskich usług chmurowych.

O Polskiej Chmurze

Polska Chmura to porozumienie wiodących polskich dostawców usług chmurowych. Ich misją jest zapewnianie bezpiecznych rozwiązań chmurowych oraz edukowanie firm, instytucji i opinii publicznej w zakresie usług chmurowych, będących jednym z fundamentów transformacji cyfrowej kraju.

Do Polskiej Chmury należą dostawcy usług chmurowych, posiadający ośrodki przetwarzania danych na terenie Polski. Są to: Asseco Data Systems, ComPaas, Equinix, Infomex, Main, Netia, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Polcom, Sinersio, Talex, Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe.

Zapraszamy do udziału!

Zapisy na: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/sinotaicwebinariumPDCA

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie polskachmura-1024x560.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 22985.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie sinotaic-logo-kolor-s.jpg
Przejdź do treści