Wydarzenia

Witamy!

Nowi Członkowie!
Z przyjemnością informujemy, że do szacownego grona Członków Klastra Sinotaic dołączyła firma „Human Partner”. Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz współpracować z innymi liderami branży. Naszą misją jest stawianie na najnowocześniejsze rozwiązania i ciągły rozwój, dlatego jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści dla całej społeczności. Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć naszą przygodę razem!”

Human Partner Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań edukacyjnych opartych na technologiach cyfrowych, m.in. wirtualnej rzeczywistości (VR), rapid e-learningu, symulacji.

Z rozwiązań korzystają głównie liderzy reprezentujący małe i średnie przedsiębiorstwa oraz sektor publiczny. Aktywnie zaangażowana w rozwój ekosystemu na rzecz technologii cyfrowych. Współpracuje z wieloma organizacjami biznesowymi odpowiedzialnymi za wspieranie innowacyjności (m.in. klastry, organizacje pracodawców). Prezes firmy reprezentuje środowisko biznesu w Komitecie Monitorującym nowego programu FENG 2021-2027 oraz FERC, a także Komitecie Monitorującym programu regionalnego FEDS 2021-2027.

Human Partner jest członkiem European Digital Education Hub oraz międzynarodowej sieci Pact for Skills przy Komisji Europejskiej. Firma jest laureatem międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej – VET Excellence Awards 2018 – za najlepszy program kształcenia w miejscu pracy.

Adres strony: http://www.humanpartner.pl

Przejdź do treści